Stiklai

Kabinos stiklai. Nauji.


CASE IH
  CASE 644, 744, 844:
 OEM: 520594
 OEM: 520590
 CASE 433, 533, 633, 733, 833, 933:
 OEM: 1284623C1
 OEM: 1284629C3
 CASE 644, 743, 744, 745, 844, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255:
 OEM: 3223750R1, 520486
 OEM: 3221542R1, 520483
 CASE XL serija:
 OEM: 3233051R2
 OEM: 3233053R2
 OEM: 182027A2
 OEM: 3233032R2
 OEM: 3233045R2
 CASE 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250:
 OEM: 1330904C2
 OEM: 248720A1, 127442A1
 OEM: 1981934C1
 OEM: 1330930C2
 OEM: 1330931C2
 OEM: 248723A1
 OEM: 248724A1
 CASE 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240:
 OEM: 144794A1
 OEM: 144731A1
 CASE CS serija, CVX serija:
 OEM: 1-34-671-085; 1-34-671-075; 1-34-671-065
 OEM: 1-34-671-084; 1-34-671-074; 1-34-671-064
 OEM: 1-34-671-092; 1-34-671-072
 OEM: 1-34-671-091; 1-34-671-071
 CASE MX serija, CX serija:
 OEM: 192002A3
 OEM: 192001A3
 OEM: 284947A2
 CASE MXM serija, JX serija:
 OEM: 82036001
 OEM: 82036000
 OEM: 82014988
 OEM: 82000485
 OEM: 5092898
 OEM: 5089550
 OEM: 5092899 .
 OEM: 5096593
 OEM: 5089556
 OEM: 5089600
 OEM: 5089562
 OEM: 87620223
 OEM: 87620234
 CASE MXU serija, MAXXUM serija, PUMA:
 OEM: 87560791, 82027356
 OEM: 84281439, 87560792
 OEM: 87560786, 82027357
 OEM: 87744542, 82030887, 87663400
 CLAAS
 CLAAS MEGA, LEXION, JAGUAR, MEDION:
 OEM: 06255050
 CLAAS XERION, TUCANO:
 OEM: 000547631.3
 CLAAS AXIOS:
 OEM: 6005029099
 CLAAS ARES:
 OEM: 7700048325, 7700072361, 7700050257
 OEM: 7700073324
 OEM: 7700073325
 CLAAS CERES:
 OEM: 6005010163
 OEM: 6005002917
 OEM: 6005010161
 DEUTZ – FAHR
  DEUTZ-FAHR AGROTRON:
 OEM: 04418951
 OEM: 04418952
 OEM: 04418946
 OEM: 04429882
 OEM: 04429884
 OEM: 04424512
 OEM: 04424511
 OEM: 04429137
 OEM: 0.010.5210.0/10
 OEM: 0.010.6476.0/10
 DEUTZ-FAHR AGROTRON K100:
 OEM: 0.012.1433.0/10
 OEM: 0.012.1432.0/10
 DEUTZ-FAHR AGROFARM 410, 420:
 OEM: 0.015.5532.0/40
 OEM: 0.015.5691.0/40
 DEUTZ-FAHR AGROFARM, AGROPLUS:
 OEM: 0.009.7702.040
 OEM: 0.011.0806.030
 OEM: 0.009.7700.0/40
 OEM: 0.009.7700.0/50
 OEM: 0.009.7701.0/40
 OEM: 0.009.7701.0/50
 DEUTZ-FAHR 6060 HTS:
 OEM: 16044749
 FENDT
  FENDT FARMER 103, 104, 105, 106, 108:
 OEM: 258514210100
 OEM: 258514210150
 OEM: 258514220100
 FENDT FARMER 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311,
 312, GT 345, 360, 365, 380:
 OEM: 178810110010, 178810111110
 OEM: 178810110050, 178810111150
 OEM: 178810050410, 178810051110
 OEM: 186813051200
 OEM: 178810050340
 FENDT FARMER 307, 308, 309, 310, 311, 312;
  FENDT FAVORIT 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824,
 916, 918, 920, 924, 926:
 OEM: H816810030330
 OEM: H816810030340, H816810030170
 OEM: 816810050010
 FENDT FARMER 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412;
  FENDT FAVORIT 711, 712, 714, 716, 916, 820, 924, 926;
  FENDT 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 920, 924, 926, 930:
 OEM: 117810030010
 OEM: 117810030020
 OEM: 816810050010
 FORD
  FORD 2600, 3600, 4100, 4600, 5600, 6600, 7600:
 OEM: 520593
 OEM: 520590
 FORD 2310-8210; TW serija:
 OEM: 83952034
 OEM: 83909858
 FORD 2610, 2910, 3910, 4110, 4610:
 OEM: 83956746
 OEM: 83931983
 OEM: 83932033
 OEM: 83932022
 FORD 5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340:
 OEM: 81865244
 OEM: 82852200
 OEM: 83995042
 FORD 8670, 8770, 8870, 8970
 OEM: 86002901
 FORD 7810:
 OEM: 83952306
 OEM: 83952305
 OEM: 83914255
 OEM: 83914253
 OEM: 83952226
 OEM: 83952034
 OEM: 83909858
 OEM: 83911750
 FORD 3600, 6600, 7600:
 520416
 FORD 5600, 6600, 7600:
 ORIGINALUS KODAS 520594
 JOHN DEERE
  JOHN DEERE 1640, 2040, 2040S, 2140, 2250, 2450, 2650, 2650N, 2850, 3040, 3050, 3140, 3150,3350, 3640, 3640S, 3650, 4040S, 4050, 4055, 4240S, 4250, 4255, 4450, 4455, 4650, 4850:
 ORIGINALUS KODAS L57977
 ORIGINALUS KODAS L57977, L55040
 ORIGINALUS KODAS L57977, L36601, L38309
 ORIGINALUS KODAS L36606
 ORIGINALUS KODAS AL70847, L57978
 JOHN DEERE 940, 1040, 1140, 1550, 1750, 1850, 1850N:
 ORIGINALUS KODAS L59465
 ORIGINALUS KODAS L57904
 ORIGINALUS KODAS L57905
 ORIGINALUS KODAS L57284
 ORIGINALUS KODAS L57285
 ORIGINALUS KODAS L60320
 JOHN DEERE 940, 1030, 1130, 1040, 1140, 1630:
 ORIGINALUS KODAS L35892
 JOHN DEERE 1640, 1830, 1840, 2030, 2040, 2040S, 2130, 2140, 3030, 3130, 3140:
 ORIGINALUS KODAS L36075
 JOHN DEERE 5220, 5320, 5420, 5520, 5620, 5720, 5820:
 ORIGINALUS KODAS R198624
 ORIGINALUS KODAS R198625
 ORIGINALUS KODAS R206835
 JOHN DEERE 6000 serija:
 ORIGINALUS KODAS L169102
 ORIGINALUS KODAS L169103
 ORIGINALUS KODAS L171335
 ORIGINALUS KODAS L78538
 ORIGINALUS KODAS L78537
 ORIGINALUS KODAS L166875
 JOHN DEERE 1075:
 • ORIGINALUS KODAS Z44226
 KIOTI
  KIOTI DK serija:
 AG/R/336 L
 STIKLO KODAS AG/R/336 P
 STIKLO KODAS AG/S/565
 STIKLO KODAS AG/S/566
 KIOTI 90 UUS!
 STIKLO KODAS AG/R/347

STIKLO KODAS AG/S/792
 LANDINI MISTRAL 55:
 STIKLO KODAS AG/S/574
 STIKLO KODAS AG/S/700 P
 STIKLO KODAS AG/S/700 L
 LANDINI GHIBLI:
 STIKLO KODAS AG/S/584
 STIKLO KODAS AG/S/583 P
 STIKLO KODAS AG/S/583 L
 LANDINI GLOBUS:
 STIKLO KODAS AG/S/571 P
 STIKLO KODAS AG/S/571 L
 LANDINI VISION:
 STIKLO KODAS AG/R/256 P
 STIKLO KODAS AG/R/256 L
 STIKLO KODAS AG/S/455
 MASSEY FERGUSON
  MASSEY FERGUSON 6120 8190:
 ORIGINALUS KODAS 3902148M1, 3777602M2
 ORIGINALUS KODAS 3902149M1
 ORIGINALUS KODAS 3902150M1 .
 ORIGINALUS KODAS 3902141M1, 3715438M1
 ORIGINALUS KODAS 3714482M1
 MASSEY FERGUSON 3615, 3625, 3635, 3645:
 ORIGINALUS KODAS VA206266
 MASSEY FERGUSON 5435, 5465
 ORIGINALUS KODAS VA374757, 4272760M1, 4272761M1
 MASSEY FERGUSON 274, 284, 294, 377, 387, 675, 690, 698, 699, 1004, 1007, 1014, 1024:
  LANDINI 6550, 6550DT, 7550, 7550DT, 8550, 8550DT, 1000, 1000 DT, 6880, 7880, 8880, 9880:
 ORIGINALUS KODAS 3301875M3, 3304539M1
 ORIGINALUS KODAS 3301845M4
 ORIGINALUS KODAS 3306547M2, 3301909M2, 3301874M1
 MASSEY FERGUSON 4215, 4220, 4225, 4235, 4245, 4255, 4260, 4270, 4315, 4320, 4325, 4335, 4345, 4355:
 ORIGINALUS KODAS 3804694M3, 3806581M3
  MASSEY FERGUSON 2070, 2080, 2090, 3050, 3060, 3065, 3070, 3080, 3085, 3090, 3095, 3115, 3120, 3125, 3610, 3630, 3635, 3645, 3650, 3655, 3670, 3680, 3690:
 ORIGINALUS KODAS 3582160M2
 ORIGINALUS KODAS 3385240M5
 ORIGINALUS KODAS 3389399M2
 ORIGINALUS KODAS 3389398M2
 ORIGINALUS KODAS 3389393M2
 ORIGINALUS KODAS 3389902M3, 3618433M2
 ORIGINALUS KODAS 3389389M2
 McCORMICK
  McCORMICK MTX 110, 120, 125, 135, 140, 150, 155, 185, 200;
  McCORMICK 80, 90, 100, 115, 95, 105, 115;
  McCORMICK CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, 75, 85, 95, 105:
 ORIGINALUS KODAS 190030A5
 ORIGINALUS KODAS 190029A5
 ORIGINALUS KODAS 192003A6
 ORIGINALUS KODAS 192004A6
 ORIGINALUS KODAS 192001A3
 ORIGINALUS KODAS 192002A3
 ORIGINALUS KODAS 284947A2
 McCORMICK G-MAX 125:
 STIKLO KODAS AG/S/772
 McCORMICK CX65L, CX70L:
 STIKLO KODAS AG/S/676
 McCORMICK GM 55:
 STIKLO KODAS AG/S/574
 NEW HOLLAND
  NEW HOLLAND TM serija:
 ORIGINALUS KODAS 82029320, 82009812, 82029320
 ORIGINALUS KODAS 82029321, 82009813, 82029321
 ORIGINALUS KODAS 82014988
 ORIGINALUS KODAS 82000485
 NEW HOLLAND T & TVT serija:
 ORIGINALUS KODAS 1-34-671-092; 1-34-671-072
 ORIGINALUS KODAS 1-34-671-091; 1-34-671-071
 NEW HOLLAND TL serija:
 ORIGINALUS KODAS 82036001, 82019226
 ORIGINALUS KODAS 82036000, 82019225
 ORIGINALUS KODAS 5178304
 NEW HOLLAND TD serija:
 ORIGINALUS KODAS 87620234
 ORIGINALUS KODAS 87620223
 ORIGINALUS KODAS 5089562
 ORIGINALUS KODAS 5089600
 ORIGINALUS KODAS 5089556
 ORIGINALUS KODAS 5092898
 ORIGINALUS KODAS 5089550
 ORIGINALUS KODAS 5092899
 ORIGINALUS KODAS 5089551
 NEW HOLLAND TSA serija:
 ORIGINALUS KODAS 82027357
 ORIGINALUS KODAS 82027356
 ORIGINALUS KODAS 82030887
 NEW HOLLAND CVT serija, T7520-7550:
 ORIGINALUS KODAS 1-34-621-091; 1-34-621-081
 ORIGINALUS KODAS 1-34-621-090; 1-34-621-080
 SAME
  SAME DORADO serija:
 ORIGINALUS KODAS 0.015.0354.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.015.5532.0/40
 ORIGINALUS KODAS 0.015.5691.0/40
 ORIGINALUS KODAS 0.015.4272.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.011.0802.0/10
 SAME SOLARES:
 ORIGINALUS KODAS 0.014.2297.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.014.2296.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.014.2295.0/10
 SAME LASER, GALAXY:
 ORIGINALUS KODAS 0.9234.210.0/30
 ORIGINALUS KODAS 0.9234.210.0/20
 ORIGINALUS KODAS 0.9234.212.0/20
 ORIGINALUS KODAS 0.9234.273.0
 ORIGINALUS KODAS 0.9234.215.0/20
 SAME EXPLORER, ANTARES 100:
 ORIGINALUS KODAS 0.9231.215.0
 ORIGINALUS KODAS 0.9231.268.0
 ORIGINALUS KODAS 0.9231.268.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.9231.255.0
 SAME ANTARES 110, 110 II, 130, 130 II;
  SAME LASER 100, 110, 130, 150, 140, 160, ROW Crop 100.6;
  SAME SILVER 80, 85, 90, 95, 100.4, 100.6, 110, 115, 130, 160, 180;
  SAME TITAN 145, 150, 160, 165, 190:
 ORIGINALUS KODAS 0.007.7335.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.007.7336.0/10
 ORIGINALUS KODAS 0.007.5181.0/20
 SAME DIAMOND II, 230, 260, RUBIN 120, 135, 150, 160, 180, 200:
 ORIGINALUS KODAS 04418946
 ORIGINALUS KODAS 04418952
 ORIGINALUS KODAS 04418951
 ORIGINALUS KODAS 04429137
 VALTRA
  VALTRA 600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95:
 ORIGINALUS KODAS 33191200
 ORIGINALUS KODAS 32993900
 ORIGINALUS KODAS 33118300
 ORIGINALUS KODAS 33118900
 VALTRA 6000 serija, 8000 serija:
 ORIGINALUS KODAS 31515400
 ORIGINALUS KODAS 31515500 .
 ORIGINALUS KODAS 31515600
 ORIGINALUS KODAS 31506000
 ORIGINALUS KODAS 31506100
 ORIGINALUS KODAS 31506200
 ORIGINALUS KODAS 31506300
 ORIGINALUS KODAS 31535000
 ORIGINALUS KODAS 31534900
 ORIGINALUS KODAS 31553300
 ORIGINALUS KODAS 32054020
 ZETOR
  ZETOR 7520, 7540, 8520, 8540, 9520, 9540, 15020, 15040:
 ORIGINALUS KODAS 10368056 /
 ORIGINALUS KODAS 10368113
 ZETOR 7520, 7540, 8520, 8540, 9520, 9540, 15020, 15040
 ZETOR PROXIMA, FORTERRA:
 ORIGINALUS KODAS 53369092
 ORIGINALUS KODAS 53369093
 ORIGINALUS KODAS 53369038
 ORIGINALUS KODAS 53369041
 ORIGINALUS KODAS 53369042
 ORIGINALUS KODAS 53369064
 ZETOR Proxima, Forterra, ZETOR 7211:
 ORIGINALUS KODAS 5911-7937 (cab BK 6011s)
 ORIGINALUS KODAS 5911-7938 (cab BK 6011s)
 ORIGINALUS KODAS 6011-7961 (cab BK 6011s) /
 ORIGINALUS KODAS 5911-7962 (cab BK 6011s) /
 ORIGINALUS KODAS 5911-7907 (cab BK 6011s) /
 ORIGINALUS KODAS 6211-7909; 5911-7988 (cab BK 6011s)
 ORIGINALUS KODAS 7011-7969 (cab BK 6011s)
 ORIGINALUS KODAS 6211-7998 (cab BK 6011s)
 ZETOR 12111:
 ORIGINALUS KODAS 86.368.075
 ORIGINALUS KODAS 80.368.023
 ORIGINALUS KODAS 83.368.134
 ORIGINALUS KODAS 83.368.181
 ZETOR 5011, 5211:
 ORIGINALUS KODAS 6911-7950
 ORIGINALUS KODAS 6782-7958
 ZETOR ZTS: ZETOR ZTS: ZETOR 5343: ZETOR 5343: ZETOR 5343
 ORIGINALUS KODAS 83914255
 ORIGINALUS KODAS 83914253
 ORIGINALUS KODAS 83952226
 ORIGINALUS KODAS 83952034
 ORIGINALUS KODAS 83909858
 ORIGINALUS KODAS 83911750